Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
ASTM 304 304l 2 Mm 4x8 Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej Hairline Walcowana na zimno
| Nazwa: | blacha nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
Szerokość DIN 100-3000 mm Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości HRC20-HRC60
| Twardość: | HRC20-HRC60 |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm |
| Szerokość: | 100-3000 mm |
Skh-9 M2 M42 Forma Stalowa płyta Cr12MoV 0,2 mm-400 mm Grubość ścianki
| Nazwa produktu: | Formowanie stali |
|---|---|
| Typ techniczny: | Walcowane na gorąco |
| Pakiet transportowy: | Standardowy/dostosowany |
304 Płyty ze stali nierdzewnej walcowane na zimno SS 304
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, JIS, AISI |
| Materiał: | 201/304/304L/321/316/316L/309S/310S/904L itp |
Wykończenie lustrzane 304 316 Płytka ze stali nierdzewnej
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Materiał: | 201/304/304L/321/316/316L/309S/310S/904L itp |
| Gęstość: | 0,3-30 mm |
321 Płytka ze stali nierdzewnej 2 mm Płytka ze stali nierdzewnej
| Klasa: | Seria 200, seria 300, seria 400 |
|---|---|
| Materiał: | 201/304/304L/321/316/316L/309S/310S/904L itp |
| Gęstość: | 0,3-30 mm |
Narzędzie do form węglowych Płyta stalowa D3 1.2080 Odporna na ciepło Odporna na zmęczenie
| Wpisz imię: | Formowanie stali |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z życzeniem |
| Rodzaj klasy: | Walcowane na gorąco |
Stalowa płyta narzędziowa ze specjalnego stopu H13 1.2344 SKD61 HRC33-37
| Wpisz imię: | Formowanie stali |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Model nr.: | 1.2344 H13 SKD61 |
Blacha ze stali stopowej walcowanej na zimno A572Gr50 Obróbka wstępna
| Stop lub nie: | Jest stopem |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Cięcie, malowanie, piaskowanie, obróbka wstępna |
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
ASTM ASME Standard 201 Rura ze stali nierdzewnej 6m 12m Odporność na zużycie
| nazwy: | Rura ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Odporność na korozję: | Odporność na mokro |
| Standard: | ASTM ASME |


