Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Xar 500 Xar 400 Stalowa płyta SGS BV Wysoka twardość 1300 Mpa Wytrzymałość na rozciąganie
| Długość Nazwa: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Gatunek: | NM400 |
| Standard: | AISI, JIS |
Płyta stalowa 12mm NM500 600mm
| Nazwa produktu 2: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ: | 600 |
| Grubość: | 20mm |
NM300TP Odporne na ścieranie blachy stalowe Odporność na uderzenia o niskim współczynniku plastyczności
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | NM300TP |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |
Płyta stalowa 4mm NM450 AISI ASTM AR400 AR500 Szerokość 1500mm-4500mm
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ: | 1500-4500mm |
| Grubość: | 1mm~300mm |
Powierzchnia blachy stalowej o grubości 3-120 mm
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500, itp. |
|---|---|
| Gęstość: | 3-120mm |
| Długość: | 3000-18000 mm |
10 mm grubości HSLA Wysokiej wytrzymałości niskiego stopnia stali
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
HSLA Płyty stalowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie walcowane na zimno
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
S690QL Płytka stalowa o niskiej wytrzymałości
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
ASTM A514 Gr Q Wysokiej wytrzymałości płytka stalowa o dobrej formowalności i twardości
| Klasa: | S690Q, S690QL, S890QL, S890QL1, S960QL, S890Q, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
690QL Płytka stalowa ze stopu stopowego o wysokiej wytrzymałości
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |


