Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Blacha stalowa narzędziowa o grubości 0,1-200 mm do użytku przemysłowego
| Odporność na uderzenia: | ≥20j |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-200 mm |
| Wydłużenie: | ≥12% |
Pełnowymiarowe rury ze stali nierdzewnej 304 OD16-119 mm Odporność na zużycie
| nazwy: | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Lista certyfikatów: | CE, BV, SGS |
| Standard: | JIS DIN ASTM |
800 MPa Stal narzędziowa o wysokiej wytrzymałości Twardość Hrc20-Hrc60
| Wydłużenie: | ≥12% |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-200 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | ≥1000 MPa |
Płyty o wysokiej wytrzymałości HSLA długość 1000-12000 mm
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
S690QL Płytka stalowa o wysokiej wytrzymałości o dobrej twardości
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
Standardowa płytka stalowa o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie AISI do obróbki ciosów
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
S960QL Wysokiej wytrzymałości niskiego stopnia Hsla stalowa płyta konstrukcyjna
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
2B BA Mirror Blacha ze stali nierdzewnej 201 304 316 Żaroodporna
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
2B NO.4 302 Blacha ze stali nierdzewnej 1000-2000 mm Szerokość Odporność na ścieranie
| Nazwa: | blacha nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Płyta ze stali nierdzewnej 302 |
| Powierzchnia: | 2B NR 4 |
SPA-H Blacha stalowa walcowana na zimno 0,5 mm-2 mm do budowy ogrodu o wysokiej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne; |
|---|---|
| Gatunek: | SPA-H |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości, stal odporna na zużycie |


