Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
EN 10025-6 S690QL Płyty stalowe o wysokiej wytrzymałości konstrukcyjnej
| Klasa: | S690QL, 960QL, S890QL, itp. |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
S690QL Standardy AISI dla stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Klasa: | S690QL,690QL |
|---|---|
| Standardowy: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Gęstość: | 2-300 mm lub w razie potrzeby |
6 mm grubości Corten A Stalowa płyta Q235nh Młyn wykończony na zewnątrz budynku
| Nazwa produktu: | Odporna na warunki atmosferyczne płyta stalowa o grubości 6 mm Q235nh na zewnątrz budynku |
|---|---|
| Gatunek: | SPA-H,Corten A; Corten B; A588Gr;S355J0W;Q355NH |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości, stal odporna na zużycie |
Płyta ze stali stopowej Q550D Długa stalowa płyta konstrukcyjna o długości 400 mm-12000 mm do wysięgnika dźwigowego
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj: | Blachy stalowej |
| Grubość: | 0,1-115 mm |
Blacha stalowa walcowana na gorąco Nm450 o grubości 3-120 mm
| Stop lub nie: | stop |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
S355JR Płyta ze stali stopowej Mill Edge Długość 1000 mm-12000 mm
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Materiał: | Płyta ze stali stopowej |
| Stop lub nie: | Jest stopem |
SGS 317 / 317l Blacha ze stali nierdzewnej Dostosowana szerokość Odporność na zużycie
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej 317 |
|---|---|
| Materiał: | Płyta ze stali nierdzewnej 317/317L |
| Powierzchnia: | 2B NR 2 Nr 4 |
Płyta ze stali stopowej Q420D GB ASTM o niskiej zawartości węgla, odporna na zużycie
| Nazwa produktu: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Blachy stalowe |
| Grubość: | 0,3-120 mm |
Q690E Płyta ze stali niskowęglowej 2% tolerancji Odporność na wysokie temperatury
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj: | walcowane na gorąco |
| Grubość: | 0,3-115 mm |
nierdzewny 2B NR 2 303 Ss Płyta o grubości 1 mm Płyta ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | blacha nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Płyta ze stali nierdzewnej 303 |
| Powierzchnia: | 2B NR 2 |


