Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
904L 304L Blacha ze stali nierdzewnej 2,4 mm-6 mm Arkusz SS 2B Wykończenie z powierzchnią nr 1
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
Blacha ze stali nierdzewnej BA 316
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | 316 |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 8 mm
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Powierzchnia: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, Hl itd. |
410 Cewka z blachy ze stali nierdzewnej BA 2B Mechaniczna cewka ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | 410 |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
JIS G3103 SB450M Płyta zbiornika ciśnieniowego o grubości 6 mm-300 mm o wysokiej wydajności
| Nazwa przedmiotu: | Zbiornik ciśnieniowy kotła Stal |
|---|---|
| Długości: | 1000-18500mm |
| Pojemność: | 25ton |
1045 Blacha stalowa o stałej długości AISI ASTM 500mm-10000mm
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj: | Blacha stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Grubość: | 0,3-115 mm |
201 Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 310S Cewka ze stali nierdzewnej 316L 2D 1D
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
Płyta ze stopu stali kotłowej o szerokości 1000 mm-3000 mm A572Gr60 Śrutowanie
| Materiał: | Płyta ze stali stopowej |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
Blacha ze stali nierdzewnej 304L walcowana na gorąco ASTM o grubości 3 mm
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
Standardowy pakiet eksportowy dla stali nierdzewnej 304 - certyfikat SGS
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |


