Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Kolorowe arkusze Hairline SS Blacha ze stali nierdzewnej pokryta tytanem ASTM
| Nazwa produktu: | Kolorowa stal nierdzewna |
|---|---|
| Standardowy 2: | ASTM, GB, DIN, EN itp. |
| Certyfikat 2: | API, CE, JIS, ISO9001 |
0,6 mm Hairline Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco odporna na korozję
| Nazwa produktu: | Kolorowa stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski/itp |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych! |
409 310 5mm Arkusze dekoracyjne SS 1000mm Galwanicznie 1219x2438mm
| Nazwa produktu: | Kolorowa stal nierdzewna |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 1219x2438mm |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
304 0,8 mm Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej PVD Arkusz ze stali nierdzewnej ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Kolorowa stal nierdzewna |
|---|---|
| Zabarwienie: | Złoty/Różowe Złoto |
| Aplikacja: | dekoracja ścienna |
Astm 304 Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej 4k Wykończone 430 201 Arkusz SS w kolorze różowego złota
| Nazwa produktu: | Kolorowa stal nierdzewna |
|---|---|
| Standardowy 1: | GB, DIN, EN itp. |
| Certyfikat 1: | API, CE, JIS, ISO9001 |
316 SGS kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej 1 mm tętnienie wody o długości 2000 mm-6000 mm
| Nazwa produktu: | Kolorowa stal nierdzewna |
|---|---|
| Regularna długość: | 2000-6000mm |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |


