Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Galwanizowana tablica stalowa z kotła o grubości 6-200 mm do użytku przemysłowego
| Szerokość: | 1500-4000 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa |
| Zastosowanie: | zbiornik ciśnieniowy, kocioł, zbiorniki magazynowe itp. |
ISO Certyfikowana Płytka stalowa stoczniowa dla platform morskich Standard Bs
| Klasa: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40 itd. |
|---|---|
| Długość: | 6000mm-15000mm |
| świadectwo: | ISO, SGS, BV itp. |
6 mm-200 mm grubość Płytka stalowa dla przemysłu morskiego
| Pakiet: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi eksportowej, garnitur dla wszystkich rodzajów transportu lub zg |
|---|---|
| Długość: | 6000mm-15000mm |
| Klasa: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40 itd. |
HR CR 309 309s Blacha ze stali nierdzewnej 1mm-20mm Płyta ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | blacha nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 309 |
| Powierzchnia: | BA 2b |
Stalowa blacha o wysokiej wytrzymałości AISI Shipbuilding Gatunki E36
| Pakiet: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi eksportowej, garnitur dla wszystkich rodzajów transportu lub zg |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysł stoczniowy, platforma offshore itp. |
| Nazwa produktu: | Płyta stalowa przemysłu stoczniowego |
Płytka stalowa Ah36 dla platform morskich
| Pakiet: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi eksportowej, garnitur dla wszystkich rodzajów transportu lub zg |
|---|---|
| Klasa: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40 itd. |
| Obsługa powierzchni: | powlekane, malowane, ocynkowane itp. |
ASTM Mold Steel Plate Hot Die Steel Plate H13 Odporny na zmęczenie
| Wpisz imię: | ASTM Steel Mold Steel Plate Tool Stal Hot Die Steel H13 1.2344 |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Pakiet transportowy: | Standardowy/dostosowany |
Konfigurowalna płyta ze stali nierdzewnej 304H ASTM A240 Wysoka wydajność
| Nazwa: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
9mm 12mm Stalowa płyta stoczniowa Czarna powierzchnia Stalowa płyta AH36
| Podanie:: | blacha stalowa do budowy statków; |
|---|---|
| Zakres grubości: | 5mm-150mm |
| Zakres szerokości: | 1500 mm - 3900 mm |
1.2080 Blacha stalowa walcowana na zimno SKD61 do formy do wyciskania na gorąco
| Wpisz imię: | Najwyższej jakości blacha stalowa do odlewania ciśnieniowego D3 1.2080 |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Model nr.: | 1.2344 H13 SKD61 |


