Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Powlekana, odporna na uderzenia płyta odporna na ścieranie do pojemnika
| Grubość: | 3-120mm |
|---|---|
| Długość: | 3000-18000 mm |
| Aplikacja: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
AR500 tarcze odporne na ścieranie Wysoka wytrzymałość Ciężka praca w trudnych warunkach
| Opis: | AR500 Płytka stalowa zużycie Płytka stalowa |
|---|---|
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500;AR400, AR450, AR500, AR600;itp |
| Gęstość: | 3-120mm |
Metali powlekane odporne na ścieranie Płyty stalowe 3-120 mm Grubość ± 3% Tolerancja
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500, itp. |
|---|---|
| Długość: | 3000-18000 mm |
| Gęstość: | 3-120mm |
Q460C Blacha ze stali węglowej o wysokiej wytrzymałości JIS DIN Odporna na uderzenia 1m-14m
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj: | Blacha stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Grubość: | 0,3-155 mm |
6 mm grubości lakierowana płytka spawalnicza
| Długość: | 3000-18000 mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | powlekane, malowane, ocynkowane itp. |
| Materiał: | Stal węglowa |
Krawędź szczelinowa ze stali stopowej o wysokiej wytrzymałości do zastosowań specjalnych
| Długość: | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
JIS 0,1-200 mm Grubość Wydłużenie blachy stalowej narzędziowej ≥12%
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB itp. |
|---|---|
| Odporność na uderzenia: | ≥20j |
| Obróbka cieplna: | Wyżarzanie, hartowanie, odpuszczanie itp. |
HRC60 Olejowana blacha stalowa narzędziowa o wysokiej granicy plastyczności
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB itp. |
|---|---|
| Wydajność: | ≥800 MPa |
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowane, olejowane itp. |
Stal narzędziowa AISI 1000-6000mm Hartowanie Obróbka cieplna ≥20j Udarność
| Odporność na uderzenia: | ≥20j |
|---|---|
| Wydajność: | ≥800 MPa |
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB itp. |
Astm Standardowa twardość blachy stalowej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie Hrc20-Hrc60 dla narzędzia
| Kształt: | arkusz |
|---|---|
| Materiał: | Stal narzędziowa |
| Odporność na uderzenia: | ≥20j |


