Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Płyta ze stali nierdzewnej 316L Super Duplex
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
Powlekana powierzchnia Płyta ze stali stopowej SGS GB T 24186 20x2200x12000mm
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 2000 ton/miesiąc |
| Grubość: | 4-150mm |
201 304 Cewka ze stali nierdzewnej BA Szczotkowana TSHS wykończona
| Nazwa: | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
Płyta ze stali wysokowęglowej o stałej długości S45C 6mm-30mm Standard ASTM
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Grubość: | 6-30mm |
| Standard: | ASTM |
Q690D Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości o szerokości 600 mm z usługą spawania gięcia
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj: | Blacha stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Grubość: | 0,1-175 mm |
Płyta ze stali stopowej Q550C Blacha stalowa walcowana na zimno ASTM do maszyn budowlanych
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj: | Blacha stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Grubość: | 0,5-125mm |
Płyta ze stali stopowej powlekana ASTM Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości 1020 do obróbki górniczej
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Grubość: | 6-700mm |
| Standard: | ASTM |
1.2738 718 P20 Ni Alloy Mold Płyta stalowa SGS Płyta walcowana na gorąco
| Wpisz imię: | 1.2738 718 P20 + Specjalna płyta stalowa ze stopu niklu |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Długość: | 800mm-12000mm |
Węgiel 8 mm grubości kotłowa stalowa tablica odporna na ciepło odporna na korozję
| Nazwa produktu: | Płyta stalowa kotła |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa |
| Długość: | 3000-18000 mm |
Q345B Płyta ze stali stopowej Mill Edge do płyty okrętowej
| Materiał: | Płyta ze stali stopowej |
|---|---|
| Stopień: | Q345B, Q390B, S355JR, S355J0, A572Gr50, A572Gr60, A709Gr50, A709Gr50W |
| Standard: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |


