Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Flanka 3 mm płytka odporna na zużycie dla wymagań wysokiej wytrzymałości
| Obsługa powierzchni: | Pokryty |
|---|---|
| Stop lub nie: | ALLOY |
| Zastosowanie: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
Stal węglowa 1045 Płyta stalowa walcowana na gorąco Odporna na zużycie 2m-6m
| Nazwa aplikacji: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Czas dostawy:: | 15 dni roboczych |
| Grubość: | 0,3-121 mm |
D3 1.2080 Walcowana na gorąco płyta ze stali miękkiej żaroodporna 0,2 mm-400 mm
| Wpisz imię: | Stal narzędziowa do formowania węglowego D3 1.2080 Forma do noży ze stali matrycowej Płyta stalowa |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Pakiet transportowy: | Standardowy/dostosowany |
Długość 3000-18000mm Odporne na ścieranie Płyty zużycia
| Stop lub nie: | ALLOY |
|---|---|
| Szerokość: | 1500-4100mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
Grubość 3-120 mm Płytka odporna na ścieranie Niezawodna Długa trwałość
| Szerokość: | 1500-4100mm |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
Nm450 1500-4100mm Płyta odporna na zużycie Trwały Niezawodny materiał Długotrwałe użytkowanie
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Aplikacja: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
Wysokiej wytrzymałości powlekana płytka ścierająca Nm500 dla maksymalnej ochrony
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Materiał: | Odporna na zużycie stalowa płyta |
Odporna na zużycie płyta trudnościeralna wear resistant NM450 Dostępne spawanie z gięciem powierzchniowym o grubości 16 mm
| Nazwa produktu: | Odporna na zużycie płyta stalowa 16 mm NM500 |
|---|---|
| Gatunek: | NM500 |
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
12 mm walcowana na gorąco powierzchnia powlekana blachą stalową AR500 do maszyn górniczych
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 5ton |
| Kontrola strony trzeciej: | BV |
2mm NM340 NM500 Płyta stalowa Walcowana na zimno 600mm-3500mm Szerokość Noś stalową płytę
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ: | 600-3500mm |
| Grubość: | 1~20mm |


