Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Spawanie blachy stalowej odpornej na warunki atmosferyczne o grubości 2-200 mm
| Długość: | 1000-12000 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-3000 mm |
| opakowanie: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
Gęstość 2-200 mm Płytka stalowa odporna na warunki pogodowe do budowy
| Szerokość: | 1000-3000 mm |
|---|---|
| Długość: | 1000-12000 mm |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
Blacha stalowa odporna na warunki atmosferyczne walcowana na gorąco 1000-12000 mm
| Technologia przetwarzania: | walcowane na gorąco, walcowane na zimno itp. |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysł stoczniowy, budownictwo, przemysł lekki itp. |
| opakowanie: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
GB T1591 Płyta ze stali stopowej SGS Walcowana na gorąco walcowana na zimno dla przemysłu chemicznego
| Nazwa: | Stal stopowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rodzaj: | Blacha stalowa, blacha stalowa walcowana na zimno |
| Grubość: | 0,3-115 mm |
Galwanizacja 3000-18000 mm Płytka stalowa odporna na korozję w kotle Wysoka wytrzymałość
| Port: | Szanghaj, Tianjin, Qingdao itp. |
|---|---|
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Długość: | 3000-18000 mm |
Nm 450 Wysokiej wytrzymałości na zużycie Płytka stalowa w kotle
| Zastosowanie: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
|---|---|
| Materiał: | Odporna na zużycie stalowa płyta |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
±3% Tolerancja Płytka stalowa utwardzona Nm450 z powlekaną powierzchnią
| Zastosowanie: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
|---|---|
| Materiał: | Odporna na zużycie stalowa płyta |
| Szerokość: | 1500-4100mm |
6 mm wear resistant 500 Stalowa płyta zginalna zgrzewalna 450 HBW Twardość nominalna
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekany lub na żądanie |
| Nazwa produktu: | Odporna na zużycie płyta stalowa 6 mm NM500 |
NM450Q Odporna na ścieranie blacha stalowa o szerokości 3–120 mm, wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | NM450Q |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |
NM400Tuf NM450Tuf Blacha stalowa odporna na ścieranie dla przemysłu wydobywczego
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | NM450Tuf |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |


