Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Płyty stalowe powlekane Nm 450 odporne na zużycie dla statków
| Tolerancja: | ±3% |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Zastosowanie: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
Kocioł antykorozyjny Odporna na zużycie blacha stalowa o grubości 3-120 mm
| Tolerancja: | ±3% |
|---|---|
| Aplikacja: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
| Szerokość: | 1500-4100mm |
Wysokiej wydajności płytka stalowa odporna na zużycie do ekstremalnych warunków
| Opis: | Nosić stalową płytkę |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Gęstość: | 3-120mm |
AR400 i AR500 NM400 Płyty stalowe odporne na zużycie
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500, itp. |
|---|---|
| Gęstość: | 3-120mm |
| Szerokość: | 1500-4100mm |
Wysokiej wytrzymałości na ścieranie, odporna na zużycie blacha stalowa AR500 NM400
| Opis: | Nosić stalową płytkę |
|---|---|
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500, itp. |
| Gęstość: | 3-120mm |
NM360 Płytka stalowa walcowana na gorąco odporna na zużycie Wysoka wytrzymałość
| Opis: | Nosić stalową płytkę |
|---|---|
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500, itp. |
| Gęstość: | 3-120mm |
NM400 Płytka stalowa odporna na zużycie z 400HB gorąco walcowanej płytki stalowej zużycia
| Opis: | Blacha stalowa walcowana na gorąco NM400 |
|---|---|
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500 |
| Obsługa powierzchni: | Powlekane, malowane, olejowane lub na życzenie klienta |
Wysokiej wytrzymałości, odporna na zużycie tablica stalowa NM360 / NM400 / NM450 / NM500
| Opis: | Nosić stalową płytkę |
|---|---|
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500, itp. |
| Długość: | 3000-18000 mm |
Gorąco walcowana płytka stalowa NM400 odporna na zużycie do trudnych warunków
| Materiał: | NM360, NM400, NM450, NM500, itp. |
|---|---|
| Długość: | 3000-18000 mm |
| Gęstość: | 3-120mm |
Wysokiej wytrzymałości odporna na ścieranie stalowa płytka przeciw korozji szerokość 1500-4100 mm
| Materiał: | Odporna na zużycie stalowa płyta |
|---|---|
| Długość: | 3000-18000 mm |
| Gęstość: | 3-120mm |


