Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
EH 400 500 Odporna na zużycie płyta stalowa ASTM Malowana powierzchnia
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ: | 600mm |
| Orzecznictwo: | ISO9001 MTC |
Mn13 High Mn Odporna na zużycie blacha stalowa GB / T 24186-2009 Normy
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | MN13 |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |
6mm 8mm NM400 Odporna na zużycie płyta stalowa Odporna na ścieranie płyta do cementowni
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ: | 1500-4000mm |
| Grubość: | 1,5 mm ~ 300 mm |
Odporna na zużycie płyta stalowa 2 mm Płyta stalowa Nm500 1100 mm-4000 mm
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ: | 1100-4000mm |
| Grubość: | 1,2 mm ~ 300 mm |
NM450SP Super odporna na ścieranie blacha stalowa odporna na ścieranie
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | NM450Hi Temp |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |
LG520JJ można zastąpić odporną na zużycie blachą stalową NM300TP NM400TP
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | NM400TP |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |
Odporna na zużycie płyta stalowa Tuf 450 450 Blacha odporna na ścieranie Brinella
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Grubość: | 0,5 ~ 20 mm |
| Stopień 1: | NM400 |
Uniwersalna blacha stalowa odporna na zużycie Nm500 Doskonała spawalność
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | nm500 |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |
NM450s Odporna na ścieranie blacha stalowa Wysoka wytrzymałość i wytrzymałość
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | nm450s |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |
Wysokiej wytrzymałości stop odporny na zużycie stalowa tablica Nm450
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
|---|---|
| Grubość: | 3-120mm |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |


