Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Odporna na zużycie płyta stalowa 5 mm-120 mm ASTM DIN Wysoka wytrzymałość mechaniczna
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Gatunek: | NM400 |
| Lista standardowa: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
Odporna na zużycie płyta stalowa 10 mm NM500
| Nazwa produktu 3: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Gatunek: | NM500 |
| Nazwa produktu: | Odporna na zużycie płyta stalowa 10 mm NM500 |
Wysokiej wytrzymałości odporna na zużycie stalowa tablica odporna na ścieranie powleczona
| Obsługa powierzchni: | Pokryty |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Gęstość: | 3-120mm |
NM500 Twarz stali odpornej na zużycie 3-120 mm
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Stop lub nie: | ALLOY |
Odporna na zużycie płyta stalowa AISI NM500 Płyta stalowa wear resistant 400
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Grubość: | 2~20mm |
| Standardowy 1: | AISI, ASTM, |
Odporna na zużycie płyta stalowa odporna na zużycie, odporna na uderzenia
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Gatunek: | nm400 NM450 |
| Standard: | DIN, GB, JIS |
GB / T24186 Odporna na zużycie płyta stalowa o grubości 18 mm Powlekana powierzchnia
| Nazwa produktu: | Odporna na zużycie płyta stalowa 18 mm NM500 |
|---|---|
| Gatunek: | NM500 |
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
1500-4100 mm szerokość płytki stalowej odpornej na zużycie
| Opis: | Nosić stalową płytkę |
|---|---|
| Materiał: | Stal odporna na zużycie NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
| Szerokość: | 1500-4100mm |
NM400Tuf NM450Tuf Odporna na zużycie blacha stalowa powlekana przemysłowa
| Nazwa produktu: | Stal odporna na ścieranie |
|---|---|
| Poziom klasy: | NM450Tuf |
| Normy: | GB/T 24186-2009 |


