Wszystkie produkty
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Płyta stalowa odporna na warunki atmosferyczne;
-
blacha stalowa do budowy statków;
-
Blacha ze stali narzędziowej
-
Płyta ze stali stopowej
-
Płyta stalowa kotła
-
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu
-
Rura linii API
-
Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej
-
Forma stalowa płyta
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Chris ThomasIDEALNY!!!!!! wysoka jakość, dotarła niesamowicie szybko, jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego zamówienia. Naprawdę najlepszy. Dziękuję! -
Alp AjdogduPoważny i odpowiedzialny sprzedawca, polecam -
Yannis Sintosdoskonała jakość, zgodnie z opisem. Świetny stosunek jakości do ceny. -
Philipp EggertProdukt zgodny i szybko wysłany.
słowa kluczowe [ wear resistant steel plate ] mecz 176 produkty.
Odporna na zużycie blacha stalowa powlekana odporna na zużycie do zastosowań przemysłowych
| Grubość: | 3-120mm |
|---|---|
| Długość: | 3000-18000 mm |
| Szerokość: | 1500-4100mm |
Płytki stalowe o odporności na zużycie, powlekane na gorąco
| Długość: | 3000-18000 mm |
|---|---|
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Tolerancja: | ±3% |
3-120 mm grubości tarcza stalowa odporna na zużycie do kontenera
| Stop lub nie: | ALLOY |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Zastosowanie: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
Powierzchnia grubości płyty stalowej powlekanej odpornej na zużycie 3-120 mm
| Szerokość: | 1500-4100mm |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Zastosowanie: | Płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
Warto walcowana płytka stalowa odporna na zużycie grubość 3-120 mm
| Gęstość: | 3-120mm |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Długość: | 3000-18000 mm |
Warto walcowane, hartowane, odporne na zużycie blachy stalowe szerokość 1500-4100 mm
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Materiał: | Odporna na zużycie stalowa płyta |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
3000-18000 mm Długość tarcza stalowa odporna na zużycie walcowana na gorąco
| Opis: | Nosić stalową płytkę |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Materiał: | Odporna na zużycie stalowa płyta |
NM360 Odporna na zużycie płyta stalowa DIN Walcowana na zimno Walcowana na gorąco 6 mm
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Grubość: | 2mm~300mm |
| Gatunek: | NM360 |
Odporna na zużycie płyta stalowa 5 mm-120 mm ASTM DIN Wysoka wytrzymałość mechaniczna
| Długość: | Odporna na zużycie stal |
|---|---|
| Gatunek: | NM400 |
| Lista standardowa: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |


